Lukáš Hudeček

Lukáš Hudeček

Ananda Mandala – Chakra Dhyana

Cena 80 Kč/přednáška

18. 11. 2017 Foyer 09:30 – 10:30

19. 11. 2017 Foyer 09:30 – 10:30

Lukáš Hudeček
lektor, terapeut, cestovatel
www.peceodusi.net

„Každý může být králem či královnou svého vlastního bytí.“

Již od dětství se u něho projevoval zájem o psychologii, filozofii a transcendentálno. V období dospívání se již plně věnuje intenzivní práci na sobě, což s sebou přináší první výsledky. V roce 2010 zakládá centrum Péče o duši v Kroměříži. V roce 2011 odcestoval do Indie, kde došlo k zásadní přeměně jeho života. Silný zážitek, nová uvědomění a obzory, ho do této země zavedli ještě dvakrát. Nyní žije v Kroměříži a pomáhá lidem najít také svou podstatu a žít smysluplný život.
Ananda Mandala zahrnuje kombinaci rytmického rychlého dýchání, střídající se s progresivní meditací na sedm čaker. Aktivuje čakry a slouží jak nástroj k probuzení kundalini energie. Tento druh meditace je inspirován ze starověké jogínské praktiky – Agniasatkria.

Chakra dhyana je starodávná meditační technika, která harmonizuje celý náš energetický systém. Jedná se o zpívání slabik – manter do jednotlivých čaker, čímž se tato centra aktivují. Touto meditací dochází k probuzení kundalini energie a dochází k celistvějšímu pohledu na život.