Hana Husáková

Hana Husáková

Čchi kung – cvičení osm brokátů

Cena 80 Kč

18. 11. 2017 Foyer 13:00 – 14:15

Hana Husáková
masérka, lektorka

„Život je krátký a já si ho chci opravdu užít. Každý z nás máme právo být šťastný a zdravý. Je jen na nás, nakolik tomu uvěříme, a co proto uděláme.“ 

Od roku 2009 působila jako masérka v oboru rekondiční a masérské služby. V dalších letech se zúčastnila mnoha seminářů, a rozšířila svou činnost o různé druhy masáží od relaxačních, medových, lymfatických až po baňkování a Čínskou Tuina masáž. V roce 2012 ukončila studium tradiční čínské medicíny MUDr. Doris Danielové. V letech 2013-2014 jsem studovala na 1. škole tradiční čínské medicíny při Sinobiologické společnosti v Praze. Díky zájmu o TČM se dostala ke cvičení čchi-kungu. Prošla různými semináři a v roce 2015 zakončila studium u Michaely Sklářové ve Škole přírodní léčby a čchi-kungu se základy tradiční čínské medicíny a získala certifikát pro lektory .

8 kusů brokátů – neboli Ba Duan Jin:
Klenotem čínského umění qi-gong je unikátní sada osmi cviků Ba Duan Jin nebo -li Osm kusů brokátů, která je zaměřena především na zesílení všech vnitřních orgánů, protažení páteře a posílení zad. Odstraňuje stres, únavu a napětí ze svalů. Tento vynikající komplex osmi cviků upravuje všechny funkce organismu, zvyšuje psychickou a fyzickou kondici, což má pak pozitivní dopad na zdraví i psychiku.