Daniela a Vladimír Sid Smutní

Daniela a Vladimír Sid Smutní

Spokojená rodina – jak na ni v nové době

Cena 250 Kč

18. 11. 2017 Velký sál 15:00 – 16:30

Daniela Smutná
Průvodkyně žen vnitřní i vnější krajinou
www.moudrostbyti.cz

Vladimír Sid Smutný
Transformační Kouč
www.coachme.cz
www.cestapravehomuze.cz
www.zralymuz.cz

„… jestli tomu věříš a nebo ne, obojí je pravda …“

Daniela a Vladimír se potkali v květnu 2012 na ostrově Santorini, kde Daniela již několik let žila a pracovala. Mají celkem čtyři děti. Tři s nimi žijí ve společné domácnosti v Brdech na polosamotě.

Daniela žila významnou část svého života v Řecku na ostrově Santorini, kde byla dlouhé roky „mezi kulturami“ – odpojená od své domovské české kultury a zároveň ne zcela ponořená v místní řecké kultuře. Tento meziprostor vytvořil místo pro učení se o žití ze srdce – prozkoumávání a tvoření svého života a rodiny podle vnitřního volání neomezeného hranicemi, očekáváním či zvyklostmi danými kulturou a tradicemi. Zároveň jí život na tomto malém ostrově vedl k silnému spojení s přírodou a živly. Dnes žije v lesích u Brd, studuje různé staré tradice,  věnuje se své rodině, vede ženský kruh v Příbrami a provází ženy v obdobích životních změn.

Vladimír je transformační kouč a bývalý obchodní ředitel Microsoftu. Učí se a je inspirován havajskými kahuny, ruskými biotroniky i českými léčiteli a hermetiky. Provází ženy, muže, firmy či lídry skrze temnotu a jejich stíny do světla. Má několik mužských projektů, projekt pro lídry a dělá workshopy na různá témata jako Zralé mužství, léčení zvířat, práce s pocity, vědomé vztahy atd.

Naše přednáška je zaměřená na to jak vrátit rodině její původní smysl, moudrost, hloubku a důležitost. Jak využít vědomých principů týkajících se rodiny, které jsme zapomněli či popřeli. Jak v dnešní rychlé době zvládnout vztah, výchovu dětí, domácnost, své pocity, sexualitu, odpočinek a osobní rozvoj? Přes naše pokusy, omyly a krize jsme našli spoustu užitečných principů a mouder, které rádi předáme dál.