Mgr. Čeněk Rosecký

Mgr. Čeněk Rosecký

Tajemství spokojeného partnerství

Cena 100 Kč

19. 11. 2017 Malý sál 14:30 – 15:45

Mgr. Čeněk Rosecký
Lektor, terapeut a systemický kouč
www.ordejov.cz

“Skutečným vítězem není ten, kdo bojoval a zvítězil, ale ten, kdo miloval, byl zrazen a odpustil.”

 Vystudoval PrF MU v Brně, PdF OU v Ostravě a v roce 2001 založil vzdělávací agenturu Tvořivá škola. Má 6 dětí. Dvě z prvního manželství a 4 s druhou ženou Radhou. Posledních 10 let se intenzivně věnuje poznávání a rozvoji technik zaměřených na sebepoznání a osobní růst. Žije a pracuje v Meditačním centru Ordějov v Bílých Karpatech – www.ordejov.cz.

Je zvláštní, že se umění „žít v partnerství“, které je pro většinu lidí základem spokojeného života, nikde nevyučuje. Jednou se někde a do někoho zamilujeme a bez přípravy jsme vrženi do vztahu. Po počáteční zamilovanosti přijde vystřízlivění. První nedorozumění, výčitky a konflikty. Po svatbě nebo s příchodem dítěte začne pro většinu lidí nejtěžší období jejich života. Přes to v sobě partnerský vztah ukrývá obrovský potenciál pro náš růst. Pokud neutečeme před tím, co nám ukazuje, umožní nám hluboké poznání toho kdo jsme a co je pro nás tak důležité, že nás to přivedlo až sem.

Pokud Vás zajímá, jak žít v naplněném a spokojeném partnerství, můžeme společně nahlédnout na hlavní příčiny nesnází a překážky, které nám brání. K vytvoření zdravého a hlubokého partnerského vztahu si musíme dát čas a prostor k poznání a přijetí našich základních instinktů, dětských nároků, dospělých potřeb a řádů lásky, které nás v mnohém přesahují. Těším se na setkání s Vámi.